Paco Power

PACO POWER BCAA Pack 200 kapsułek - 38 zł

|

 

 

BCAA PACK to kompleks aminokwasów rozgałęzionych (leucyna, izoleucyna, walina), które mają kluczowy wpływ na zmęczenie i regenerację tkanki mięśniowej. Są to aminokwasy egzogenne, nazywane też aminokwasami niezbędnymi, które nie mogą być syntetyzowane w organizmie ludzkim i muszą być dostarczane w pożywieniaKoszyk.png

 

Aminokwasy rozgałęzione są konieczne do prawidłowego przebiegu, ważnego w energetyce wysiłkowej, cyklu alaninowo - glukozowego, w trakcie którego aminokwas alanina przekształcany jest w glukozę, stanowiącą źródło energii. Podczas intensywnego treningu zużycie alaniny w organizmie znacząco wzrasta i organizm często nie może nadążyć z produkcją tego aminokwasu (aminokwas endogenny – może być wytwarzany przez organizm). W takim przypadku organizm czerpie aminokwasy rozgałęzione, które pomagają w produkcji alaniny, bezpośrednio z mięśni, tym samym przyczyniając się do ich rozpadu (katabolizm). Aby temu zapobiec, konieczne jest dostarczenie aminokwasów rozgałęzionych w inny sposób (np. poprzez suplementacje). Dlatego tak ważne jest wysycenie mięśni aminokwasami BCAA zarówno przed jak i po treningu.

Sposób użycia:

Dni treningowe:

Pierwsza porcja (5kapsułek) bezpośrednio przed treningiem. Druga porcja bezpośrednio po treningu.

Dni nietreningowe:

Jedna porcja na czczo bezpośrednio po przebudzeniu.

 

Informacja żywieniowa

wielkość porcji: 5 kapsułek

ilość porcji w opakowaniu: 40

zawartość

w 1 kapsułce

w 5 kapsułkach

białko

600 mg

3000 mg

węglowodany

0 g

0 g

tłuszcze

0 g

0 g

l-leucyna

225 mg

1125 mg

l-izoleucyna

112,5 mg

562,5 mg

l-walina

112,5 mg

562,5 mg

l-glutamina

150 mg

750 mg

wartość energetyczna

0 kJ / 0 kcal

0 kJ / 0 kcal

Skład:
l-walina, l-leucyna, l-izoleucyna, l-glutamina, żelatynowa otoczka kapsułki

 

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego - produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Uwaga! Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.