Paco Power

PACO POWER Creatine Maximize 500g - 39,00 zł

|

 

Specjalnie dobrana porcja energetyczno-budującego monohydratu kreatyny z neutralizującym niekorzystne działanie kwasu żołądkowego węglanem wapnia oraz najważniejszą z witamin – witaminą C, tworzą mocną dawkę składników, które mają kluczowy wpływ na rozbudowę masy mięśniowej. Kreatyna jest stałym składnikiem tkanki mięśniowej i odgrywa zasadniczą rolę w przemianach chemicznych powodujących skurcz mięśniowy.Koszyk.png

Dlatego też kluczowym składnikiem Creatine Maximize jest wysoko mikronizowany monohydrat kreatyny (rozdrobnienie 200 mesh), który w znacznym stopniu pomaga w magazynowaniu i uwalniania energii niezbędnej do wielu procesów chemicznych zachodzących w komórkach, w tym do syntezy białek mięśniowych. Creatine Maximize daje bardzo duże przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej w relatywnie krótkim czasie oraz bierze udział w metabolizmie wysiłku fizycznego, co również wydatnie poprawiają siłę i wytrzymałość.

Sposób użycia:

Dni treningowe:
Pierwsza porcja (4g) na czczo bezpośrednio po przebudzeniu. Druga porcja bezpośrednio po treningu.

Dni nietreningowe:
Pierwsza porcja na czczo bezpośrednio po przebudzeniu. Druga porcja po południu między posiłkami.

Informacja żywieniowa

Informacja żywieniowa

wielkość porcji: 4 g

ilość porcji w opakowaniu: 125

zawartość

w 100 g

w porcji (4 g)

białko

0 g

0 g

węglowodany

0 g

0 g

tłuszcze

0 g

0 g

monohydrat kreatyny

75 g

3000 mg

tauryna

25 g

1000 mg

wartość energetyczna

0 kJ / 0 kcal

0 kJ / 0 kcal

Skład:
monohydrat kreatyny, tauryna

 

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego - produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Uwaga! Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.